خدمات IT و سیستم های کامپیوتری

معرفی خدمات IT

امروزه حتی کوچک‌ترین کسب و کارها نیز با سیستم‌ های کامپیوتری فعالیت می‌کنند. این سیستم‌ های کامپیوتری باعث ساده‌تر شدن کارها و افزایش بهره‌وری هر کسب و کاری می‌شود. اما باید بدانید که سیستم‌ های کامپیوتری بدون مشکل نیستند و هنگام استفاده از آن‌ها باید به نکات فراوانی توجه داشته باشید. برای مثال هنگامی که سیستم‌ های کامپیوتری را برای کارکنان خود طراحی می‌کنید باید به فکر برقراری ارتباط میان این سیستم‌ های کامپیوتری نیز باشید. همین ارتباط باعث می‌شود تا خطر و ریسک ورود بد افزارها به شبکه افزایش یابد و در نتیجه تمامی سیستم‌ ها آلوده شوند. هنگامی که سیستم‌ های کامپیوتری شما آلوده شوند، در بهترین حالت کارآیی آن‌ها پائین می‌آید و حتی در برخی از شرایط سیستم‌ های کامپیوتری مختل می‌شوند و امکان استفاده از آن‌ها از بین می‌رود. به همین دلیل شما باید طراحی سیستم‌ های کامپیوتری، تامین امنیت شبکه و پشتیبانی آن‌ها را به متخصصان این موضوع واگذار کنید تا بتوانید به خوبی از این حجم از تکنولوژي استفاده کنید.

به همین دلیل مجتمع کسب و کار پایدار تصمیم گرفته تا با ارائه انواع خدمات مرتبط با کامپیوتر، اینترنت، امنیت شبکه و پشتیبانی آن‌ها همراه مشتریان خود باشد و مسیر موفقیت آن‌ها را هموارتر از گذشته بسازد. در ادامه می‌توانید لیست خدمات مرتبط با کامپیوتر، اینترنت، امنیت شبکه و پشتیبانی مجتمع کسب و کار پایدار را مشاهده فرمائيد.

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه یا همان خدمات شبکه اگرچه در عمل کار پیچیده‌ای است، در مفهوم بسیار ساده است. پشتیبانی شبکه یا خدمات شبکه مجموعه عملیاتی است که به یک شرکت کمک می‌کند تا فعالیت‌های مربوط به کسب و کار خود را که به هر نحوی به کامپیوتر ، شبکه و نرم افزار مرتبط است، به سریعترین شکل ممکن و بدون اختلال انجام دهد. بسته به تنوعی که کسب و کارها از نظر نوع و اندازه دارند، سرویس‌ها و راهکارهای متناسب با آنها هم متفاوت هستند و نگهداری از این سرویس‌ها نیاز به دانش و تجربه کافی دارند. با نگاهی واقع‌بینانه متوجه می‌شویم که این دانش و تجربه در قالب یک یا دو نفر قابل تصور نیست و انجام درست و کامل آن تنها در قالب یک تیم چند نفره امکان‌پذیر است. تیمی که اعضای آن برای پشتیبانی از یک کسب و کار، بتوانند پشتیبان یکدیگر هم باشند. علاوه بر روحیه تیمی و پوشش دادن همه ابزارها و روش‌ها، کارشناسان پیمانکار پشتیبانی شبکه باید توانایی به روز شدن با تکنولوژی‌های نوظهور و در حال تغییر را هم داشته باشد.

با توجه به این مسائل، تیم پشتیبانی شبکه مجتمع کسب و کار پایدار، دانش تخصصی خودش را شامل خدمات مناسب برای انواع مختلف کسب و کارها، در قالب خدمات پشتیبانی شبکه به شرکت‌های مخاطب خود ارائه می‌دهد.

خدمات بهینه سازی زیرساخت

طی چند دهه گذشته با توسعه روز افزون فن آوری اطلاعات، این صنعت به شکل فراگیری در ابعاد مختلف زندگی انسان حضور یافته و قابلیت‌های مفید این صنعت نیازهای جدیدی در پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری است. همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد.

مجتمع کسب و کار پایدار در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش‌های مختلف شبکه را شامل اجرا می‌کند و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در برعهده می‌گیرد. دانش وسیع و تخصصی کارشناسان مجتمع کسب و کار پایدار، مشتریان را حتی قبل از تصمیم‌گیری در مورد نیازشان راهنمایی می‌کند. شما می‌توانید برای دریافت مشاروه رایگان با کارشناسان مجتمع کسب و کار پایدار با ما تماس بگیرید و یا از طریق این صفحه اقدام فرمائيد.

واحد اجرایی در مجتمع کسب و کار پایدار با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص و با دانش فنی آکادمیک و تجربه‌های کسب شده طی اجرای پروژه‌های متعدد، قادر به طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری با استانداردهای معتبر می است. به همین دلیل شما می‌توانید به سادگی پروژه‌های خود را به مجتمع کسب و کار پایدار واگذار کنید و از نتیجه آن‌ها اطمینان حاصل کنید. اگر در حوزه شبکه‌های کامپیوتری اطلاعاتی ندارید و از مزایا و کاربردهای آن در شرکت خود بی بهره هستید؛ بهترین راهکارها را بر اساس حوزه فعالیت و تخصصتان به شما ارائه خواهیم کرد.

تست نفوذ پذیری

قطعا اطلاعات هر کسب و کاری برای ادامه فعالیت آن کسب و کار حیاتی است. اگر شما نتوانید به خوبی از اطلاعات خود و یا مشتریان خود نگهداری کنید، نمی‌توانید به خوبی کسب و کار خود را مدیریت کنید. به همین دلیل تست‌های نفوذ پذیری در شبکه‌های کامپیوتری کسب و کارها انجام می‌شود تا از امنیت آن‌ها اطمینان حاصل شود و بدانیم که سیستم‌های ما مشکلی ندارند.

تست نفوذ پذیری بخش کوچکی از خدمات مجتمع کسب و کار پایدار است. اما این بخش کوچک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما با تست نفوذ می‌توانید از کیفیت شبکه خود مطلع شوید و مشکلات آن را نیز برطرف کنید. آزمون نفوذ یا هک قانونمند یکی از روش‎های تخمین میزان امنیت و ارزیابی تمام سیستم‌ها و نرم افزارها و سرویس‌های نصب شده روی یک شبکه برای یافتن مشکلات امنیتی و سپس اقدام به رفع مشکلات موجود می باشد در این روش با شبیه سازی حملات یک هکر میتوان سیستم را به طور دقیق‌تر و برای موارد بیشتر است. باید بدانید که تست نفوذ پذیری نیازمند دانش و دقت بسیار بالایی است تا از ایجاد هرگونه مشکل در سیستم‌های کامپیوتری و شبکه جلوگیری کند.

اما نگران نباشید؛ مجتمع کسب و کار پایدار با ارائه خدمات تست نفوذ پذیری می‌تواند خیال شما را درباره کیفیت شبکه و سیستم‌های کامپوتری شرکت‌تان راحت کند.

خدمات پسیو شبکه

پسیو شبکه، یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب و راه اندازی شبکه است که مرتبط با خدمات زیرساخت شبکه و کابل کشی شبکه است. تجهیزات پسیو شبکه و خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری هیچ‌گونه تاثیری بر روی سیگنال و یا دیتای در حال گذر در شبکه انجام ندارد. در نتیجه خدمات پسیو شبکه در واقع فقط به خدمات نصب و پیاده سازی زیرساخت شبکه، نصب و راه‌اندازی تجهیزات شبکه و سرور، خدمات کابل کشی شبکه و ترانکینگ به صورت ساخت یافته، نصب وراه اندازی تلفن سانترال، برق و UPS گفته می‌شود و وارد مرحله پیکربندی نمی‌گردد.

می‌دانیم که مهم‌ترین بخش خدمات پسیو شبکه نیز کابل کشی شبکه است. اما چرا خدمات کابل کشی شبکه مهمترین مرحله از راه اندازی شبکه است؟ طی پژوهش ها و نظرسنجی هایی که از ۳۰۰ مدیر سازمانهای دولتی و خصوصی، شرکت‌ها، موسسه‌ها و کارخانه‌های تولیدی استان تهران انجام گرفته است، فقط ۸% از مدیران سازمان‌های فوق به فکر انجام کابل‌کشی شبکه مدرن و برخورداری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا در شبکه سازمان خود هستند. این دسته از مدیران خدمات کابل‌کشی شبکه را به عنوان با اهمیت‌ترین و زیرساختی‌ترین مرحله راه‌اندازی شبکه قبول دارند و تاکید آن‌ها بر آن است که باید کار را از ابتدا حرفه‌ای انجام داد و برای برخورداری از یک شبکه قابل توسعه و یکپارچه بایستی کابل کشی شبکه‌های کامپیوتری ، نصب تجهیزات ، کابل کشی دوربین مداربسته و … ، توسط شرکتی که دارای پرسنل پسیو کار شبکه ماهر و با با دانش و تجربه کافی و نیز بهترین تجهیزات پسیو می باشد انجام گیرد.

اگر شما هم جز این دسته از مدیران به روز و مدرن هستید می‌توانید بر روی مجتمع کسب و کار پایدار حساب باز کنید و از خدمات ما استفاده فرمائيد.

تعمیرات سیستم‌های کامپیوتری

سیستم‌‌های کامپیوتری نیز مثل سایر سیستم‌ها این امکان را دارند که دچار مشکل بشوند و از کار بیفتند. از ساده‌ترین مشکلات نرم افزاری تا مشکلات سخت افزاری، هر کدام می‌توانند مانعی برای پیشرفت فرآیند‌ها در کسب و کار شما باشد و موجب کاهش کارآیی تیم شما گردد. اما نگران خرابی سیستم‌های کامپیوتری خود نباشید. زیرا مجتمع کسب و کار پایدار خدمات تعمیرات سیستم‌های کامپیوتری را نیز ارائه می‌کند تا مدیران کسب و کار دیگر نگرانی برای خرابی سیستم‌های کامپیوتری کسب و کار خود نداشته باشند. اما باید بدانید که گاهی مشکلات سیستم‌های کامپیوتری از بخش سخت افزاری به وجود می‌ایند که با توجه به شرایط بازار، هزینه بیشتری برعهده شما خواهند گذاشت.

این بود لیست کوتاهی از خدمات مرتبط با کامپیوتر، اینترنت، امنیت شبکه و پشتیبانی مجتمع کسب و کار پایدار. مشاوران ما در مجتمع کسب و کار پایدار اماده هستند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اقدام به طراحی شبکه کامپیوتری کسب و کار خود، با مشاوران ما تماس بگیرید. تمام تلاش ما بر این است که بهترین خدمات متناسب با کسب و کار شما را ارائه دهیم. تجربه ما تضمینی برای موفقیت شماست. مجتمع کسب و کار پایدار که با هدف رشد و توسعه کسب و کارهای میهن عزیزمان ایران، با استفاده از دانش روز دنیا و بهره بردن از افراد متخصص، شروع به فعالیت کرده است.